Büyükşehir Belediyesi asfaltlama çalışmalarını sürdürüyor

Büyükşehir Belediyesi asfaltlama çalışmalarını sürdürüyor
Büyükşehir Belediyesi asfaltlama çalışmalarını sürdürüyor
ANTALYA (AA) - Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından Alanya'nın Demirtaş Mahallesi ile çevresindeki 23 mahalle tarafından kullanılan yolun asfalt...

ANTALYA (AA) - Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından Alanya 'nın Demirtaş Mahallesi ile çevresindeki 23 mahalle tarafından kullanılan yolun asfalt çalışmaları tamamlandı.

Büyükşehir Belediyesi, ilçeler ve kırsal bölgelerdeki asfalt çalışmalarını sürdürüyor. Demirtaş Mahallesi'nde süren asfalt çalışmalarını inceleyen Büyükşehir Belediyesi İlçeler Koordinatörü İsa Akdemir ile Büyükşehir Belediyesi Alanya Koordinatörü Hüseyin Güney, bilgi aldı.

Akdemir, Büyükşehir Belediyesi Başkanı Menderes Türel'in kırsal bölgelere hizmete büyük önem verdiğini kaydederek, yolları modern ve konforlu ulaşıma uygun hale getirmek için çalıştıklarını belirtti.

Akdemir, "Bu yolu yaklaşık 10 bin yöre insanının yanı sıra turistler de kullanıyor. Oldukça kötü durumdaki yolu şimdi Alanya'ya yakışır hale getiriyoruz" dedi.

Güney ise Türel'in bölge her alanda destek verdiğini ifade ederek, "Alanya'nın farklı noktalarında ekiplerimiz çalışıyor. Şimdi de Demirtaş bölgesini sıcak asfaltla buluşturduk. Yaz boyu asfalt çalışmalarımız sürecek" diye konuştu.