Büyükşehir Belediyesinden öğrencilere spor malzemesi

Büyükşehir Belediyesinden öğrencilere spor malzemesi
Büyükşehir Belediyesinden öğrencilere spor malzemesi
ANTALYA (AA) - Antalya Büyükşehir Belediyesi, Akseki'de öğrencilere spor malzemesi dağıttı.  Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi...

ANTALYA (AA) - Antalya Büyükşehir Belediyesi, Akseki'de öğrencilere spor malzemesi dağıttı.

  Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığına bağlı Spor Hizmetleri Şube Müdürlüğü yetkilileri, Büyükşehir Akseki Koordinatörü İbrahim Özkan ile birlikte okullara spor malzemesi yardımında bulundu.

Spor malzemesinin yanında okullara öğrenciler için satranç takımları da verildi.

Büyükşehir Belediyesi Akseki Koordinatörü İbrahim Özkan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Antalya Büyükşehir Belediyesi, öğrencilerin spor sevgisini artırmak için, okullara spor malzemesi yardımında bulunduklarını söyledi.

Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan spor malzemeleri yardımıyla, öğrencilerin spor sevgilerinin artacağına belirten Özkan, "Gençlerimiz ve çocuklarımızın kötü alışkanlıklardan uzak durmaları, daha güçlü, çevik ve zinde olabilmeleri için el birliği ile çocuklarımıza sporu sevdirmeliyiz. Bu onların eğitimine de olumlu yansıyacaktır" dedi.

Spor malzemesi yardımı yapılan Emine-Ahmet Büküşoğlu Ortaokulu Müdürü Sema Yıldız ve Ali-Hasan Coşkun Kardeşler İlkokulu Müdürü Kemalettin Salman da yardımlardan dolayı öğrenci, öğretmen ve velileri adına Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel'e teşekkür etti.

Öğrencilere  daha iyi şartlarda spor yapmalarını sağlamak için tişört, şort, çorap, çanta, futbol , basketbol, voleybol topları, satranç takımı, ve spor ayakkabıları hediye edildi.