Büyükşehir Belediyesinden ücretsiz yaz okulu

Büyükşehir Belediyesinden ücretsiz yaz okulu
Büyükşehir Belediyesinden ücretsiz yaz okulu
ANTALYA (AA) - Antalya Büyükşehir Belediyesi, öğrencilerin yaz tatilini spor yaparak değerlendirmesi için 19 ilçede ücretsiz yaz spor okulu...

ANTALYA (AA) - Antalya Büyükşehir Belediyesi, öğrencilerin yaz tatilini spor yaparak değerlendirmesi için 19 ilçede ücretsiz yaz spor okulu açıyor.

Büyükşehir Belediyesinden yapılan yazılı açıklamaya göre, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve İl Müftülüğü'nün işbirliğinde düzenlenen yaz spor okulu, bu yıl ilk kez 19 ilçenin tamamında gerçekleşecek.

Yaz spor okulunda çocuklara, voleybol, futbol , basketbol, atletizm, hentbol, güreş, eskrim, judo, artistik jimnastik, ritmik jimnastik, okçuluk, masa tenisi, bisiklet, boks, bocce, tenis, tekvando, kano, muay thai branşlarında kurs verilecek. Kurslar için yaş aralığı 5-18 olacak.

Yaz spor okullarına kayıtlar 15 Haziran Pazartesi gününden itibaren www.abbsporhizmetleri.com internet adresinden yapılabilecek. Kurslara, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile ilçe müdürlükleri aracılığıyla da başvurulabilecek.

Yaz spor okulu, 29 Haziran'da düzenlenecek törenle başlayacak.