Büyükşehir Belediyesinin Akseki'deki asfalt çalışmaları

Büyükşehir Belediyesinin Akseki'deki asfalt çalışmaları
Büyükşehir Belediyesinin Akseki'deki asfalt çalışmaları
ANTALYA (AA) - Antalya Büyükşehir Belediyesi İlçeler Koordinatörü İsa Akdemir, Akseki'de incelemelerde bulundu.Akdemir, Akseki Belediye Başkanı...

ANTALYA (AA) - Antalya Büyükşehir Belediyesi İlçeler Koordinatörü İsa Akdemir, Akseki'de incelemelerde bulundu.

Akdemir, Akseki Belediye Başkanı Mustafa İsmet Uysal ve Akseki Koordinatörü İbrahim Özkan ile asfalt kaplama çalışmaları yapılacak grup yollarında incelemelerde bulundu. Daha sonra ilçe merkezinde sıcak asfalt yapılacak yollar belirlendi.

Akdemir, Akseki ilçe merkezinde yaklaşık  4 kilometrelik sıcak asfalt çalışmaları başlatılacağını söyledi.

Grup yollarından Hocaköy-Kepez-Kepezbeleni mahalleleri arasında 13 kilometre, Cevizli-Salihler-Kuyucak'ta 23 kilometre, Akseki-Dutluca-Çanakpınar'da 4 kilometre, Taşlıca-Çukurköy-Çaltılıçukur'da 13 kilometre, Güzelsu-Pınarbaşı'nda 5 kilometre ve Cendeve-Minareli mahallelerine ise 8 kilometre olmak üzere yaklaşık 110 kilometre asfalt kaplama çalışmalarının yapılacağını bildiren Akdemir, ilçe yollarının modernize edilmesi için önemli yatırım yaptıklarını kaydetti.

Tüm ilçelerde yolları sıcak karışım asfalt yapmayı hedeflediklerini dile getiren Akdemir, "Önceliğimiz ise yolların altyapıların tamamlanması. Akseki'de yapacağımız çalışmalar bu doğrultuda gerçekleşecek. Kullanılan sıcak asfaltı Manavgat'da hizmete açtığımız asfalt plentinden temin edeceğiz. Çalışmaları en kısa sürede tamamlamayı hedefliyoruz" dedi.

Başkan Uysal da Büyükşehir Belediyesinin ilçede başlattığı asfalt çalışmasından dolayı teşekkür etti.