Büyükşehir gençleri denizle buluşturdu

Büyükşehir gençleri denizle buluşturdu
Büyükşehir gençleri denizle buluşturdu
ANTALYA (AA) - Antalya Büyükşehir Belediyesi, sahile kıyısı olmayan ilçelerdeki gençleri, kamplarla denizle buluşturuyor. Büyükşehir Belediyesi...

ANTALYA (AA) - Antalya Büyükşehir Belediyesi, sahile kıyısı olmayan ilçelerdeki gençleri, kamplarla denizle buluşturuyor. 

Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığınca sahile kıyısı olmayan Akseki, İbradı, Gündoğmuş, Korkuteli ve Elmalı ilçelerindeki gençlere yönelik "Haydi Gençler Kampa" projesini hayata geçirdi. 

Proje kapsamında geçen hafta 200 erkek öğrenci, bu hafta da 200 kız öğrenci Duacı'daki gençlik kampında sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerde bulundu. 

Antalya'nın kırsal bölgelerinde yaşayan gençlerin sosyalleşmesine katkıda bulunmak amacıyla hayata geçirilen proje kapsamında gençler, akvaryumu ve Minicity'i ziyaret etti. Sinemaya götürülen öğrenciler, yakılan kamp ateşi etrafında şarkılar söyledi.

Yat turu ile Antalya'nın denizden manzarasını görme imkanı bulan gençler, Sarısu Kadınlar Plajı'nda deniz sezonunu açtı. Dolu dolu bir kamp dönemi geçiren gençler, farklı ilçelerden gelen yaşıtlarıyla kaynaşma imkanı buldu.