Büyükşehir zabıtası, çiçeklerle vatandaştan özür diledi

Büyükşehir zabıtası, çiçeklerle vatandaştan özür diledi
Büyükşehir zabıtası, çiçeklerle vatandaştan özür diledi
ANTALYA (AA) - Antalya Büyükşehir Belediyesi Zabıtası, Mevlana Kavşağı'nda vatandaşlara bilgilendirme broşürü ve çiçek dağıtarak, çalışmalar...

ANTALYA (AA) - Antalya  Büyükşehir Belediyesi Zabıtası, Mevlana Kavşağı'nda vatandaşlara bilgilendirme broşürü ve çiçek dağıtarak, çalışmalar nedeniyle verilen rahatsızlıktan dolayı özür diledi. 

Büyükşehir Belediyesi'nin, Adnan Menderes Bulvarı'nı Kızılırmak Caddesi'ne üstten bağlayacak köprülü geçiş inşaatı nedeniyle trafiğe kapatılan Mevlana Kavşağı'nda çalışmalar devam ediyor. 

Büyükşehir Zabıtası, kavşak çalışmaları nedeniyle verilen rahatsızlıktan dolayı sürücülere çiçek vererek, verilen rahatsızlıktan dolayı özür diledi. Sürücülere bilgilendirme broşürleri dağıtan zabıtalar, alternatif güzergahlar hakkında bilgiler verdi.

Vatandaşlar, belediyenin çiçekli özrünü hoş bir davranış olarak nitelendirdi. Vatandaşlar, çalışmalarından ve alternatif ulaşım hatlarından ön bilgilerinin olduğunu ifade etti.

Sürücüler,   gazete ilanları, evlerine gelen mektuplar, yönlendirme levhaları ile çalışmalar ve güzergahlar konusunda yeterince bilgi sahibi olduklarını belirtti.