Büyükşehir'den Aksekili yaşlılara ev ziyareti

Büyükşehir'den Aksekili yaşlılara ev ziyareti
Büyükşehir'den Aksekili yaşlılara ev ziyareti
ANTALYA (AA) - Antalya Büyükşehir Belediyesi Akseki Hizmet Birimi, mahallelerde yaşlıları ziyaret ediyor.Büyükşehir Belediyesi Akseki Koordinatörü...

ANTALYA (AA) - Antalya Büyükşehir Belediyesi Akseki Hizmet Birimi, mahallelerde yaşlıları ziyaret ediyor.

Büyükşehir Belediyesi Akseki Koordinatörü İbrahim Özkan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Akseki'nin mahallelerinde 65 yaş üstü yaşlıları ziyaret programı düzenlediklerini söyledi.

Program kapsamında ilk olarak Taşlıca Mahallesi'nde yaşayan 88 yaşındaki Zeynep Mutlu ve 90 yaşındaki Ayşe Çalışkan'ı ziyaret ettiklerini belirten Özkan, şöyle konuştu:

"Büyükşehir Belediyesi olarak, yaşlılarımızın yalnız olmadıklarını hatırlatmak için ziyaretlerde bulunuyoruz. Belirli bir program çerçevesinde gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerde Menderes Türel Başkanımızın selamını iletip sohbetler ediyoruz. Sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen ziyaretler oldukça yararlı oluyor." 

Ayşe Çalışkan da kendisinin bir ihtiyacı, sıkıntısı olup olmadığı sorulduğunda,  "Ben bu yaşıma kadar devletime ne verdim ki devletimden ne isteyeyim. Devletimizden, devlet büyüklerimizden Allah razı olsun. Allah onlara güç kuvvet versin" dedi.


  ETİKETLER:

  Antalya

  ,

  YAŞ

  ,

  Büyükşehir

  ,

  hizmet

  ,

  sıcak