Çinli yöneticiler EXPO deneyimlerini paylaştı

Çinli yöneticiler EXPO deneyimlerini paylaştı
Çinli yöneticiler EXPO deneyimlerini paylaştı
- Qingdao EXPO 2014 Genel Sekreteri Li Fengli başkanlığındaki heyet, EXPO 2016 Antalya Ajansı yöneticilerini ziyaret ederek tecrübelerini paylaştı

ANTALYA (AA) - Dünya Botanik EXPO'nun en son düzenlendiği şehir olan Çin Halk Cumhuriyeti'nin Qingdao kentinden gelen yöneticiler, EXPO 2016 Antalya Ajansı'nı ziyaret etti.

Ajanstan yapılan yazılı açıklamaya göre, Qingdao EXPO 2014 Genel Sekreteri Li Fengli başkanlığındaki heyet, EXPO 2016 Antalya Ajansı'na ziyarette bulundu.

Genel sekreter yardımcıları Faik Akturan ve Murat Danışman tarafından karşılanan heyet, düzenlenen toplantıda bilgi ve tecrübelerini paylaştı.

Qingdao EXPO hakkında bir sunum yapan Genel Sekreter Li Fengli, böylesi büyük bir organizasyonda en önemli sorunun zaman olduğunu vurguladı. Expo organizasyonlarında takım ruhunun önemine de vurgu yapan Li Fengli, "Uzman olmayan bir ekiple, iyi bir çıkarmak zorundasınız. Bu sadece takım ruhu ile gerçekleşir" dedi.

Qingdao EXPO'nun inşaat süresinin 2,5 yıl sürdüğünü belirten Genel Sekreter Li Fengli, 37 farklı bahçe kurulduğunu ve her gün 6-7 etkinlik düzenlendiğini bildirdi.