CLK Akdeniz ve Akdeniz Elektrik yetkilileri muhtarlarla buluştu

CLK Akdeniz ve Akdeniz Elektrik yetkilileri muhtarlarla buluştu
CLK Akdeniz ve Akdeniz Elektrik yetkilileri muhtarlarla buluştu
ANTALYA (AA) - CLK Akdeniz Elektrik Perakende Satış AŞ ve Akdeniz Elektrik Dağıtım AŞ genel müdürleri, muhtarlarla bir araya geldi.Merkez ilçelerdeki...

ANTALYA (AA) - CLK Akdeniz Elektrik Perakende Satış AŞ ve Akdeniz Elektrik Dağıtım AŞ genel müdürleri, muhtarlarla bir araya geldi.

Merkez ilçelerdeki mahallelerin muhtarlarına yönelik düzenlenen yemeğe, CLK Akdeniz Elektrik Perakende Satış AŞ Genel Müdürü Halit Bakal ve Akdeniz Elektrik Dağıtım AŞ Genel Müdürü Murat Yiğit katıldı.

Halit Bakal, yemekte yaptığı konuşmada, 2015 yılındaki yeni projeleri ve kampanyalar hakkında bilgi verdi. Murat Yiğit ise şirketlerinin Antalya'ya büyük önem verdiğini söyledi. Yıllardır biriken sorunları çözmeye kararlı olduklarını belirten Yiğit, "Bu nedenle şimdiye kadar görülmemiş bir yatırımı bölgeye getirmeyi hedefliyoruz. Sizlerin görüş ve önerileri bizler için bu noktada çok önemli. Lütfen gördüğünüz aksaklıklar ve eksiklikleri bizlerle paylaşın. Bu doğrultuda çalışmalarımızı yürütelim" dedi.

Muhtarların telefon numaralarını 186 arıza hattına yüklediklerini anlatan Yiğit, "Bundan sonra muhtarlarımız aradığında telefonun başındaki operatör arayan kişinin muhtar olduğunu bilecek. Hemen ilk sıraya alarak en kısa sürede muhtarın talebini alacak. Böylelikle muhtarların şikayetleri ve talepleri çok daha kısa sürede bizlere ulaşacak" diye konuştu.


  ETİKETLER:

  Akdeniz

  ,

  Antalya

  ,

  Telefon

  ,

  elektrik

  ,

  2015