Dosso Dossi Fashion Show'da Ambrossio yerine Ellingson podyuma çıkacak

Dosso Dossi Fashion Show'da Ambrossio yerine Ellingson podyuma çıkacak
Dosso Dossi Fashion Show'da Ambrossio yerine Ellingson podyuma çıkacak
- Antalya'da 9 Ocak'ta gerçekleştirilecek Dosso Dossi Fashion Show'da, baş model olarak podyuma çıkacağı duyurulan Alessandra Ambrossio'nun sözleşmesinin iptal edildiği açıklandı - Ambrossio yerine daha önce Victoria's Secret defilesine de çıkan model Lindsay Ellingson'ın podyuma çıkacağı duyruldu

ANTALYA (AA) - Antalya'da 9 Ocak'ta gerçekleştirilecek Dosso Dossi Fashion Show 'da, baş model olarak podyuma çıkacağı duyurulan Alessandra Ambrossio'nun sözleşmesinin iptal edildiği, Ambrossio yerine Lindsay Ellingson'un podyumda olacağı açıklandı.

Dosso Dossi Fashion Show Yönetim Kurulu Başkanı Hikmet Eraslan, yaptığı yazılı açıklamada, şova sayılı günler kala ünlü modelle irtibat sağlanamaması üzerine şovun riske girmemesi adına sözleşmenin iptal edildiğini ve Lindsay Ellingson ile anlaşıldığını kaydetti.

Hukuki haklarını saklı tutacaklarını belirten Eraslan, uçak biletlerinin de alınarak kendisine gönderilmesi dahil kendi sorumluluklarını yerine getirdiklerini bildirdi. İlk kez böyle bir durumla karşılaştıklarını vurgulayan Eraslan, hiçbir sorularına yanıt alamadıklarını ve hukuki haklarını kullanacaklarını açıkladı.

Eraslan, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

"Dosso Dossi Fashion Show'u hiçbir şekilde riske edemeyiz. Bizim için şov devam ediyor. 9 Ocak'taki şovumuzu tüm ihtişamıyla gerçekleştirmek için hazırlıklarımızı tamamladık. Lindsay Ellingson da moda otoritelerinin dikkatini çeken ünlü bir manken. Son Victoria's Secret defilesinde de kendini ispat etti."