DSİ 13. Bölge Müdürlüğü gölet ve sel kapanları yapacak

DSİ 13. Bölge Müdürlüğü gölet ve sel kapanları yapacak
DSİ 13. Bölge Müdürlüğü gölet ve sel kapanları yapacak
- DSİ 13. Bölge Müdürlüğü, Antalya Gölet ve Sulamaları 4. Kısım Planlama Raporu Yapımı işinin sözleşmesi ile 6 gölet ve sulaması ile iki sel kapanı yapacak

ANTALYA (AA) - Devlet Su İşleri (DSİ) 13. Bölge Müdürü Turkay Özgür, Antalya Gölet ve Sulamaları 4. Kısım Planlama Raporu Yapımı işinin sözleşmesini imzaladı.

Özgür, DSİ binasında yapılan sözleşmede yaptığı konuşmada, sözleşmenin yüklenici firmaya hayırlı olmasını diledi.

 Antalya Gölet ve Sulamaları 4. Kısım Planlama Raporu Yapım işi ile 6 tane gölet ve sulaması ile iki tane sel kapanının planlama raporunun hazırlanacağını belirten Özgür, projelerin yer aldığı havzaların idari taksimat itibariyle Antalya'nın içerisinde bulunduğunu kaydetti.

Özgür, sözleşme kapsamda Elmalı Gümüşyaka, Kumluca Kömürocağı, Gündoğmuş Köprülü, Gündoğmuş Beden, Serik Büğüş ve Kaş Yeşilköy göletleri ile Demre Yavu köyüne iki adet sel kapanı yapılacağını sözlerine ekledi.

İmza töreninde, Bölge Müdür Yardımcısı Tuncay Aykan, Proje ve İnşaat Şube Müdürü Hakan Çetin, Destek Hizmetleri Şube Müdürü Remzi Cengiz ve Yüklenici Ekatek firmasının Proje Müdürü Dilek Çıkrıkçı'da hazır bulundu.