Elektrik faturaları cepten ödenebilecek

Elektrik faturaları cepten ödenebilecek
Elektrik faturaları cepten ödenebilecek
- Antalya, Isparta ve Burdur'da faaliyet gösteren CLK Akdeniz Elektrik, elektrikle ilgili hizmetler için geliştirdiği mobil uygulama ve web şubesini tanıttı

ANTALYA (AA) - CLK Akdeniz Elektrik Perakende Satış A.Ş., faturadan arıza bildirimine kadar elektrikle ilgili hizmetler için geliştirdiği yeni mobil uygulaması, web şubesini tanıttı.

CLK Akdeniz Elektrik Perakende Satış A.Ş. Genel Müdürü Halit Bakal, bir otelde düzenlediği basın toplantısında, CLK Akdeniz Elektrik olarak Antalya, Isparta ve Burdur'da yaklaşık 1,7 milyon aboneye hizmet sunduklarını bildirdi.

Abonelerin kendilerine daha kolay ulaşabilecekleri uygulamaları geliştirdiklerini ve teknolojik altyapılarını güçlendirdiklerini anlatan Bakal, CLK cep mobil uygulaması ile akıllı ve android telefonlardan abonelerin, tüm abonelik bilgilerine ulaşabileceklerini, yıllık elektrik tüketimlerini hem tutar hem de miktar olarak görebileceklerini, fatura suretlerini indirebileceklerini, indirimli elektrik satış kampanyalarından haberdar olabileceklerini söyledi.

Web şubeleri ile de internet sitesinde yer alan "Online İşlem Merkezi"nden tek tıkla abonelerin istedikleri işlemleri yapabileceklerini anlatan Bakal, "Bunların yanı sıra N Kolay bayileri ile ödemede bulunulabilecek. Antalya, Isparta ve Burdur'da 2016 yılının ilk çeyreğine kadar 60 N Kolay bayisi açılacak" diye konuştu.