Elmalı yıllar sonra sinemaya kavuşuyor

Elmalı yıllar sonra sinemaya kavuşuyor
Elmalı yıllar sonra sinemaya kavuşuyor
ANTALYA (AA) - Elmalı Belediyesi tarafından yapımı devam eden 80 kişilik sinema salonunun yaklaşık bir ay sonra hizmete gireceği bildirildi.Elmalı...

ANTALYA (AA) - Elmalı Belediyesi tarafından yapımı devam eden 80 kişilik sinema salonunun yaklaşık bir ay sonra hizmete gireceği bildirildi.

Elmalı Belediye Başkanı Ümit Öztekin, yaptığı açıklamada, yıllar önce ilçede sinema salonu bulunduğunu, ancak bir dönem insanların sinema, tiyatro gibi sosyal etkinliklerden uzak kalması nedeniyle kapandığını söyledi.

Belediye başkanı seçildikten sonra, kendisine en çok sosyal ve kültürel etkinlik anlamında talep geldiğini anlatan Öztekin, belediyenin imkanlarıyla ilçeye bir sinema salonu kazandırmak için çalışmalara başladıklarını belirtti.

Öztekin, şunları söyledi:

"Özellikle gençlerimizin istekleri doğrultusunda ilçemize sosyal ve kültürel anlamda katkısı olacağını düşündüğümüz bir sinema salonu kazandırmak için çalışmalar başladık. Şu anda binamızın inşaat ve dış aksamları tamamen bitirildi. Sadece sinemayla ilgili iç dizaynları yapılıyor. İnşallah bir ay gibi bir süre sonunda sinemamız hizmete girmiş olacak."


  ETİKETLER:

  Sinema

  ,

  Antalya

  ,

  Belediye

  ,

  İnşaat

  ,

  sosyal

  ,

  Uzak