Elmalı'da yaşlı bakım evi inşaatı devam ediyor

Elmalı'da yaşlı bakım evi inşaatı devam ediyor
Elmalı'da yaşlı bakım evi inşaatı devam ediyor
ANTALYA (AA) - Elmalı Belediyesi tarafından yaptırılan, "Yaşlı Bakımevi" inşaatının hızla devam ettiği bildirildi.Elmalı Belediyesi tarafından yapımı...

ANTALYA (AA) - Elmalı Belediyesi tarafından yaptırılan, "Yaşlı Bakımevi" inşaatının hızla devam ettiği bildirildi.

Elmalı Belediyesi tarafından yapımı devam eden Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi inşaatının karkas bölümü tamamlandı. Sıva ve binanın iç dizaynın tamamlanmasının ardından, Yaşlı Bakımevi faaliyete geçecek.

Elmalı Belediye Başkanı Ümit Öztekin, Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi inşaatını belediyenin kendi imkanlarıyla yapmaya çalıştıklarını, tamamlandığında ilçenin önemli bir sosyal tesise kavuşmuş olacağını söyledi.

Yaşlı Bakımevi'nin kapasitesinin 60 kişi olduğunu ifade eden Öztekin, şöyle konuştu:

"Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezini yapmaktaki amacımız, yaşlılarımıza daha kaliteli yaşam alanı oluşturmaktı. Bunun için geçen yıl gerçekleştirilen 662. Tarihi Elmalı Yeşilyayla Güreşlerimizden elde edilen gelir ile uygun yer tahsisi yaparak inşaatımıza başladık. Şu ana kadar inşaatın karkas hali tamamlandı. İnşallah binanın sıvası ve iç dizaynlarını da en kısa sürede tamamlayarak Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezimizi faaliyete geçireceğiz."


  ETİKETLER:

  Antalya

  ,

  Belediye

  ,

  Yaşam

  ,

  sosyal