Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan:

Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan:
Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan:
-"Antalyamız için herhangi bir projesini henüz duymadığımız muhalefetin, şehrimizin ihtiyacı olan yatırımlardan niye rahatsız olduğunu anlamak mümkün değil" - "Antalyalımız için, bu şehrin insanı için söyleyecek sözü, yapacak işi ve projesi olanların gerçek Antalyalı olduğunu düşünüyoruz"

ANTALYA (AA) - Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı ve AK Parti Antalya milletvekili adayı Lütfi Elvan, "Antalyamız için herhangi bir projesini henüz duymadığımız muhalefetin, şehrimizin ihtiyacı olan yatırımlardan niye rahatsız olduğunu anlamak mümkün değil" ifadesini kullandı. 

Elvan, yaptığı yazılı açıklamada, AK Parti hükümetlerinin 2002'den bu yana Türkiye 'nin değişimi ve dönüşümü için çalıştığını, Türkiye'yi her alanda "devler ligine" çıkarmayı başardığını belirtti. 

AK Parti iktidarında "hayallerin gerçeğe dönüştüğünü", milletin de verilen hizmetleri takdir ederek hükümetten duyduğu memnuniyeti sandıkta tescil ettiğini ifade eden Elvan, verdikleri sözlerin hep arkasında durduklarını, gerçekleştirilemeyecek konularda söz vermekten de hep kaçındıklarını kaydetti. 

Bu seçimde de millete hizmet için yola çıktıklarına işaret eden Elvan, açıklamasında şu görüşlere yer verdi:

"Ancak son günlerde muhalefet adaylarının özellikle şahsıma yönelik eleştirilerini görmekteyim. Biz projelerimizi ortaya koyduk. Takdir kıymetli Antalyalılarındır. Şahsımdan 'Geçmişte Ulaştırma Bakanlığı yapmış biri' diye söz eden eski Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sayın Çetin Osman Budak da bizim hizmetlerimizi en iyi bilenlerdendir. Ben kendisinden 'biri' diye söz etmiyorum çünkü Antalya'nın sorunlarının çözümünde her zaman güç birliği yapacağımıza inanıyorum. Tabii ki plan ve projesi olmayanların yapacağı tek şey eleştiridir. Biz de onların plan ve projelerini duymak ve tartışmak isteriz. Antalya için taş üstüne taş koyacak kim olursa olsun sonuna kadar destekleriz. Buna kim engel olursa da onun karşısında durmayı biliriz."

-"Antalya güzel ve doğru her işe layık"

Elvan, Antalya'nın güzel ve doğru her işe layık olduğuna dikkati çekerek, bu nedenle eleştirmek yerine proje üretmek ve alternatif sunmak gerektiğini belirtti. Bu konuda muhalefete de görev düştüğünü vurgulayan Elvan, şunları kaydetti:

"Antalyamız için herhangi bir projesini henüz duymadığımız muhalefetin şehrimizin ihtiyacı olan yatırımlardan niye rahatsız olduğunu anlamak mümkün değil. Biz aslında Antalya için, Antalyalımız için, bu şehrin insanı için söyleyecek sözü, yapacak işi ve projesi olanların gerçek Antalyalı olduğunu düşünüyoruz. Bu vesileyle tüm Antalyalılara saygılarımı sunuyor, Antalya için adım atan herkesin arkasında olduğumu bir kez daha vurgulamak istiyorum."