Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan:

Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan:
Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan:
- "Geçmişte takım tutar gibi partiler tutuluyordu. Artık vatandaşımız 'bana kim hizmet ederse ben ona oy veririm' diyor. Bizim istediğimiz de bu"

ANTALYA (AA) - Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, "Geçmişte takım tutar gibi partiler tutuluyordu. Artık vatandaşımız 'bana kim hizmet ederse ben ona oy veririm' diyor. Bizim istediğimiz de bu" dedi.

Seçim çalışmaları kapsamında Kumluca'nın Adrasan bölgesinde partililerle bir araya gelen Elvan, Adrasan'ın kendisinin ikinci evi olduğunu söyledi. Adrasan'ın sorunlarını çözeceklerini belirten Elvan, "Kısa bir süre sonra Adrasan göleti çalışmasını bitireceğiz. Ayrıca en kısa sürede Adrasan'a balıkçı barınağı yapacağız" diye konuştu.

- Batı Antalya'ya yeni havaalanı yapılacak

Elvan, batı Antalya'da da yeni bir havaalanı inşa etmeyi planladıklarını ifade ederek, Demre, Kaş ve Kumluca ilçelerinin bulunduğu bölgeye yeni bir havaalanı yapmak için çalışma yürüttüklerini dile getirdi.

Havaalanı için yer tespiti çalışmalarının sürdüğünü belirten Elvan, bu havaalanının hem yolcu hem de kargo amaçlı kullanılacağını, bu sayede meyve ve sebzenin de uçakla gönderilebileceğini kaydetti.

Hükumet olarak hizmet etmek için görevde bulunduklarını anlatan Elvan, "Artık ideolojiler bitti. Geçmişte takım tutar gibi partiler tutuluyordu. Artık vatandaşımız 'bana kim hizmet ederse ben ona oy veririm' diyor. Bizim istediğimiz de bu. Kim hizmet ederse onun arkasında olalım" dedi.


  ETİKETLER:

  Seçim

  ,

  Antalya

  ,

  Haberleşme

  ,

  batı

  ,

  oy

  ,

  hizmet