Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan:

Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan:
Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan:
- "AK Parti'ye oy veren insan ülkesini seven insandır. AK Parti'ye destek veren insan ay yıldızlı bayrağını seven insandır"

ANTALYA (AA) - Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, AK Parti 'ye oy veren insanın ülkesini seven insan olduğunu söyledi. 

Elvan, seçim çalışmaları kapsamında Kumluca ilçesinde vatandaşlarla bir araya geldi. Muhalefetin bugüne kadar Kumluca'ya hiçbir yatırım yapmadığı belirten Elvan,  AK Parti olarak ilçeye sağlık bilimleri fakültesini kazandırdıklarını, Türkiye 'nin birçok yerine de yollar, köprüler, tüneller inşa ettiklerini anlattı. 

Millet iradesi dışında hiçbir iradeyi tanımayacaklarını vurgulayan Elvan, "Darbecilere, o darbecilerin yanında olan partilere bugüne kadar milletimiz prim vermedi. Bundan sonraki süreçte de Allah'ın izniyle izin vermeyecek" ifadelerini kullandı.

Elvan, "AK Parti'ye oy veren insan ülkesini seven insandır. AK Parti'ye destek veren insan ay yıldızlı bayrağını seven insandır. 7 Haziran'dan sonra da durmadan yolumuza koşarak devam edeceğiz. Bölünmüş yollar, tüneller, havalimanları, hastane ve üniversiteler yapmaya devam edeceğiz" değerlendirmesinde bulundu. 

Dar gelirli, emekli ve işçilerin 250 lira taksitle ev sahibi yapılacağını kaydeden Elvan, çalışmanın Toplu Konut İdaresi Başkanlığı işbirliğiyle gerçekleştirileceğini bildirdi.