Eşya ve giysi yardımları için "Turunç Masa"

Eşya ve giysi yardımları için "Turunç Masa"
Eşya ve giysi yardımları için "Turunç Masa"
- Muratpaşa Belediyesi Sosyal İşler Müdürü Sözen: - "Eşya ve giysi yardımında bulunacak vatandaşlar, Turunç Masa'nın '448007' numaralı telefonuna başvurabilirler"

ANTALYA (AA) - Muratpaşa Belediyesi Sosyal İşler Müdürü Emin Sözen, eşya ve giysi yardımında bulunmak isteyen vatandaşların, Turunç Masa'nın "448007" numaralı telefonunu arayabileceklerini bildirdi.

Sözen, yaptığı yazılı açıklamada, Muratpaşa Belediyesi Sosyal İşler Müdürlüğüne bağlı Sosyal Yardım Merkezi tarafından, ihtiyaç sahiplerine eşya ve giysi yardımında bulunulduğunu kaydetti.

Bu yılın başında hizmete giren merkezde toplanan giysi ve eşyaların, sosyal hizmet uzmanları tarafından tespit edilen ailelere mahalle muhtarlarının da katkılarıyla ulaştırıldığı belirten Sözen, "Merkezimizde toplanan eşya ve giysiler, sosyal hizmet uzmanlarımızın tespit ettiği ailelere ulaştırılıyor. Merkezimize gelen vatandaşlarımız giysilerini mağazamızdan seçip alıyorlar. Eşya ve giysi yardımında bulunacak vatandaşlar Turunç Masa'nın 448007 numaralı telefona başvurabilirler" dedi.

Sözen ayrıca, giysilerin çamaşırhanede temizlendiğini, eşyaların da bakım ve onarımlarının yapıldığını da kaydetti.