Eto'o, Antalyaspor'a imzayı attı

Eto'o, Antalyaspor'a imzayı attı
Eto'o, Antalyaspor'a imzayı attı
- Antalyaspor Kulübü Basın Sözcüsü Ceylan: - "Eto'o, kendisini Antalyasporlu yapan resmi sözleşmeye imzayı attıktan sonra babasının rahatsızlığı sebebiyle Fransa'ya döndü. 7 Temmuz'da da imza töreni yapılacak"

ANTALYA (AA) - Antalyaspor'un her konuda anlaştığı ve dün sağlık kontrolünden geçen Samuel Eto'o için 7 Temmuz'da imza törenin yapılacağı bildirildi. 

Kamerunlu futbolcu, Antalyaspor ile anlaşıp kente gelmesinin ardından dün sağlık kontrolünden geçti. Antalyaspor antrenörü Yusuf Şimşek ile de tanışan Eto'o, Hasan Subaşı Tesisleri'ni gezerek bilgi aldı. 

Daha sonra kendisini 3 yıllığına Antalyasporlu yapan sözleşmeye imzayı atan Eto'o, ardından Fransa 'ya döndü. Eto'o için 7 Temmuz'da imza töreni düzenleneceği bildirildi. 

Antalyaspor Kulübü Basın Sözcüsü Hasan Ali Ceylan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, dünya sporunun yakından takip ettiği bir futbolcuyu Antalyaspor'a kazandırmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi. 

Eto'o'nun Antalyaspor'a ve Türk futboluna büyük katkı sağlayacağını dile getiren Ceylan, "Eto'o, kendisini Antalyasporlu yapan resmi sözleşmeye imzayı attıktan sonra babasının rahatsızlığı sebebiyle Fransa'ya döndü. Önümüzdeki günlerde tekrar Antalya'ya gelecek. 7 Temmuz'da da imza töreni yapılacak" dedi.

Ceylan, transfer çalışmalarına devam ettiklerini anlatarak, Ronaldinho'yu da getirmek için çalışmalarının sürdüğünü kaydetti.

Cezayirli kaleci Rais M'Bolhi ile temas halinde olduklarını ifade eden Ceylan, "Antalyaspor'un menfaatleri doğrultusunda en iyi transferleri yapıp emin adımlarla yolumuza ilerlemek istiyoruz" diye konuştu.