EXPO 2016 Antalya'da, Hindistan da olacak

EXPO 2016 Antalya'da, Hindistan da olacak
EXPO 2016 Antalya'da, Hindistan da olacak
ANTALYA (AA) - Hindistan'ın Ankara Büyükelçiliği Maslahatgüzarı Madhumita Hazarika Bhagat, EXPO 2016 Antalya alanını ziyaret...

ANTALYA (AA) - Hindistan'ın  Ankara Büyükelçiliği Maslahatgüzarı Madhumita Hazarika Bhagat, EXPO 2016 Antalya alanını ziyaret etti.

Maslahatgüzar Bhagat'a EXPO 2016 Antalya Ajansı Genel Sekreter Yardımcısı Levent Murat Danışman tarafından EXPO 2016 çalışmaları hakkında bilgi verildi.

Bhagat , EXPO 2016 Antalya'nın çok güzel bir proje olduğunu ve bu yapının bir parçası olmaktan mutluluk duyduğunu ifade etti. Bhagat, bakanlıklar düzeyinde yapılan görüşmeler sonrasında EXPO 2016 Antalya'ya katılma kararı aldıklarını belirterek, "Burada çok güzel bir Hindistan bahçesi oluşturarak, kültürümüzü burada yansıtacağız" dedi.

EXPO 2016 Antalya Ajansı Genel Sekreter Yardımcısı Danışman, EXPO alanında oluşturulacak  ülke bahçelerinin kalıcı olmasının katılımcı ülkeler açısından büyük avantaj taşıdığını vurguladı. Danışman, "Antalya her yıl 12 milyon dolayında turist ağırlıyor ve bu alan EXPO sonrasında da bir cazibe merkezi olarak hizmet verecek. Alanı ziyaret eden kişiler buradaki ülkelerin kültürlerini görme fırsatı bulacaklar" diye konuştu. 


  ETİKETLER:

  Hindistan

  ,

  Ankara

  ,

  Antalya

  ,

  Proje

  ,

  ülke

  ,

  hizmet

  ,

  turist