EXPO 2016 Antalya'ya Singapur'dan orkide bahçesi teklifi

EXPO 2016 Antalya'ya Singapur'dan orkide bahçesi teklifi
EXPO 2016 Antalya'ya Singapur'dan orkide bahçesi teklifi
ANTALYA (AA) - Singapur Ulusal Parklar Yönetim Kurulu Üyesi ve Singapur Bahçe Festivali Direktör Yardımcısı Dennis Lim, 16 bin orkideden oluşan bir...

ANTALYA (AA) - Singapur Ulusal Parklar Yönetim Kurulu Üyesi ve Singapur Bahçe Festivali Direktör Yardımcısı Dennis Lim, 16 bin orkideden oluşan bir bahçeyle EXPO 2016 Antalya'ya katılmak istediklerini bildirdi.

EXPO 2016 Antalya Ajansı'ndan yapılan açıklamaya göre, EXPO 2016 Antalya'ya katılım konusunda olumlu görüş bildiren Singapur'dan uzman bir heyet Antalya'ya geldi.

Singapur Ulusal Parklar Yönetim Kurulu Üyesi ve Singapur Bahçe Festivali Direktör Yardımcısı Dennis Lim ile Singapur Ulusal Parklar Yönetim Kurulu Üyesi, Bahçe Uzmanı, Tasarımcı Simon Tan ve Singapur'un Ankara Büyükelçiliği yetkilileri, Antalya'nın Aksu ilçesinde bulunan bin 121 dönümlük EXPO 2016 Antalya Sergi alanında incelemelerde bulundu.

EXPO 2016 Antalya projesinin çok etkileyici olduğunu belirten Lim, Singapur'un dünyada az bulunan orkide çeşitlerine ev sahipliği yaptığını, EXPO 2016'ya katılmaları halinde 16 bin orkidenin kullanılacağı bir orkide bahçesi kurma düşüncesinde olduklarını bildirdi.


  ETİKETLER:

  Ankara

  ,

  Antalya

  ,

  sergi

  ,

  katılım

  ,

  yönetim