EXPO Genel Sekreteri Aydın'dan Türel'e ziyaret

EXPO Genel Sekreteri Aydın'dan Türel'e ziyaret
EXPO Genel Sekreteri Aydın'dan Türel'e ziyaret
ANTALYA (AA) - EXPO 2016 Antalya Ajansı Genel Sekreteri Kazım Aydın'ın, Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel'i ziyaret ettiği...

ANTALYA (AA) - EXPO 2016 Antalya Ajansı Genel Sekreteri Kazım Aydın'ın, Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel'i ziyaret ettiği bildirildi. 

Büyükşehir belediyesinden yapılan yazılı açıklamaya göre, Belediye Başkanı Türel, makamında gerçekleşen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Genel Sekreter Aydın'a yeni görevinde başarılar diledi. 

Türel, EXPO'nun sadece Antalya için değil, Türkiye için de önemli bir proje olduğunu vurgulayarak, "Böylesi milli bir projeyi en iyi şekilde tamamlamak, hepimizin en büyük gayreti" ifadesini kullandı.

Genele Sekreter Aydın'a her konuda destek olacaklarını belirten Türel,  olimpiyatlara eşdeğer bir organizasyon olarak nitelendirilen EXPO'yu el birliğiyle Antalya'ya yakışır bir şekilde tamamlayacaklarını kaydetti.

Aydın da Türel'den destek beklediklerinin altını çizerek, hem Antalya'nın hem de Türkiye'nin yüz akı olacak bir etkinliği, en güzel şekilde yapacaklarını belirtti.