EXPO için otelcilerden tanıtım desteği

EXPO için otelcilerden tanıtım desteği
EXPO için otelcilerden tanıtım desteği
ANTALYA (AA) - "Çiçek ve Çocuk" temasıyla gelecek yıl kapılarını açacak EXPO 2016 Antalya için, otellerde tanıtım etkinlikleri sürüyor. EXPO 2016...

ANTALYA (AA) - "Çiçek ve Çocuk " temasıyla gelecek yıl kapılarını açacak EXPO 2016 Antalya için, otellerde tanıtım etkinlikleri sürüyor. 

EXPO 2016 Antalya Ajansı Genel Sekreteri Haşmet Suiçmez'in çağrısına destek veren oteller, konaklayan turistlere EXPO'yu tanıtıyor ve gelecek yıl Antalya'ya davet ediyor.

EXPO 2016 Antalya Ajansı Ziyaretçi Katılımcı Hizmetleri Direktörlüğü ile Tanıtım ve Halkla İlişkiler Direktörlüğü'nün koordinesinde gerçekleşen tanıtım etkinliklerinde, proje detaylı bir sunumla anlatılıyor.

Maxx Royal Golf Belek'te yapılan tanıtımda, EXPO 2016 Antalya, otel yöneticilerinden animasyon ekibine kadar detaylı bir şekilde sunuldu ve kent turizmine etkisi anlatıldı. 

Sunumun ardından EXPO 2016 Antalya Ajansı Ziyaretçi Katılımcı Hizmetleri Direktör Vekili Aziz Burak Kıvrak, Maxx Royal Belek Golf Resort Genel Müdür Yardımcısı Cenk Turhan'a EXPO 2016 bayrağını takdim etti. Otelin animasyon ekibi ise havuz başında "EXPO 2016 Antalya'yı destekliyoruz" pankartı açtı. 

Diğer tanıtım etkinliği ise Belek Alva Donna Otel'de gerçekleştirildi. Havuz başında EXPO 2016 ile ilgili anonslar yapan animasyon ekibi otel müşterileriyle havuzda "EXPO 2016 Antalya'yı destekliyoruz" pankartı açtı. 

EXPO 2016 Antalya tanıtım etkinlikleri otellerde devam edecek.


  ETİKETLER:

  Antalya

  ,

  Otel

  ,

  Çiçek

  ,

  Çocuk

  ,

  Golf

  ,

  Proje

  ,

  kent