Finike'de zabıta ekipleri fırınları denetledi

Finike'de zabıta ekipleri fırınları denetledi
Finike'de zabıta ekipleri fırınları denetledi
ANTALYA (AA) - Finike Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri ramazan ayının başlaması dolayısıyla ilçede faaliyet gösteren fırınları denetledi.Finike...

ANTALYA (AA) - Finike Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri ramazan ayının başlaması dolayısıyla ilçede faaliyet gösteren fırınları denetledi.

Finike Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri tarafından denetlenen fırınlarda yeri genel temizliği ve üretilen ekmeklerin gramaj kontrolleri ile çalışanların hijyen eğitim belgeleri ve işyeri ruhsatları incelendi.

Finike Belediyesi Zabıta Müdürü Şevket Günay, yapılan denetimlerde, bazı küçük eksiklikler dışında önemli bir olumsuzlukla karşılaşmamalarının kendilerini sevindirdiğini söyledi .

Tespit edilen eksiklerin biran önce giderilmesi için işletme sahiplerini uyardıklarını ifade eden Günay, şöyle konuştu:

"Halk sağlığını ilgilendiren konularda zabıta olarak denetimlerimizi aralıksız olarak sürdürüyoruz. Özellikle ramazan dolayısıyla fırın ve toplu tüketim olan işletmelere yönelik denetimlerimizi sıklaştırdık. İşletme sahiplerimizin yaptıkları faaliyetlerle ilgili azami özeni göstermelerini istiyoruz."

Günay ayrıca, denetimlerde özellikle gramajların standartların üzerinden olmasından dolayı işletme sahiplerine ayrıca teşekkür ettiklerini bildirdi. 


  ETİKETLER:

  Antalya

  ,

  Ramazan

  ,

  İşyeri

  ,

  eğitim

  ,

  ,

  iş yeri