Fransa'daki uçak kazası

Fransa'daki uçak kazası
Fransa'daki uçak kazası
- Antalya'da yaşayan Alman vatandaşları, Almanya'nın Antalya Konsolosluğu'nda açılan taziye defterine kazada hayatını kaybedenler için başsağlığı dileklerini yazdı

ANTALYA (AA) - Almanya Federal Cumhuriyeti'nin Antalya Konsolosluğu'nda, Fransa'daki uçak kazasında hayatını kaybedenler için taziye defteri açıldı.

Alman vatandaşları, taziye defterine ölenler için başsağlığı dileklerini yazdı, böyle bir olayın tekrar yaşanmaması için temennide bulundu.

Almanya'nın Antalya Konsolosu Martin Vetter, AA muhabirine yaptığı açıklamada, uçak kazası nedeniyle büyük üzüntü duyduklarını dile getirdi. Hayatını kaybedenlerin yakınlarına başsağlığı dileyen Vetter, "Çok üzüntü duyuyoruz. Bu yüzden de bu taziye defterini açtık. Herkes üzüntüsünü burada paylaşabilir" dedi. 

Antalya'da yaşayan Alman vatandaşı Ekaterina Granitowa, kaza nedeniyle canının yandığını, annesini, babasını ve çocuklarını kaybedenler için üzüldüğünü ifade etti. 

Hayatını kaybedenlerin aileleri ve yakınlarına başsağlığı dileyen Alman vatandaşı Neslihan Gök ise bu olayların tekrarının yaşanmaması için dua ettiğini söyledi.


  ETİKETLER:

  Almanya

  ,

  Fransa

  ,

  Antalya