G20 Liderler Zirvesi'ne doğru

G20 Liderler Zirvesi'ne doğru
G20 Liderler Zirvesi'ne doğru
- İçişleri Bakanı Altınok, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın, Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreteri Kasırga, Antalya'da zirvenin gerçekleştirileceği otelde incelemelerde bulundu

ANTALYA (AA) - İçişleri Bakanı Selami Altınok, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın ve Cumhurbaşkanı Genel Sekreteri Fahri Kasırga, G20 Liderler Zirvesi'nin gerçekleştirileceği oteli gezerek bilgi aldı.

Bakan Altınok, çeşitli ziyaret ve temaslarda bulunmak üzere, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın ve Cumhurbaşkanı Genel Sekreteri Fahri Kasırga ile Antalya'ya geldi.

Vali Muammer Türker tarafından havalimanında karşılanan Altınok, Kalın ve Kasırga, G20 Liderler Zirvesi için yapımı devam eden Turizm Caddesi'ndeki yol çalışmalarını inceledi.

Ardından zirvenin yapılacağı Belek'teki Regnum Carya Golf&Resort Otele geçen heyet, otelin önü, girişi, konukları karşılama noktası ve toplantı salonunda incelemelerde bulundu.

Vali Türker, otel yöneticileri ve G20 Liderler Zirvesi'nin yetkililerinden bilgi alan Bakan Altınok, Kalın ve Kasırga, daha sonra basına kapalı toplantıda bir araya geldi.

Bakan Altınok, toplantının ardından yaptığı açıklamada, zirveye ilişkin çalışmaları değerlendirdiklerini bildirdi.