G20 Liderler Zirvesi'ne doğru

G20 Liderler Zirvesi'ne doğru
G20 Liderler Zirvesi'ne doğru
- Antalya Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü ekipleri 10 bin G20 broşürü dağıttı

ANTALYA (AA) - Antalya Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü tarafından, G20 Liderler Zirvesi dolayısıyla alınacak güvenlik tedbirler ve dikkat edilecek hususlarla ilgili bilgilendirme broşürü dağıtıldı.

Vatandaşların kullanacağı alternatif yol güzergahları ve irtibat bilgilerinin yer aldığı 10 bin broşür Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğünce hazırlanarak Belek, Kadriye ve Dikmen bölgelerinde halka verildi.

G20 Liderler Zirvesi ile ilgili bilgilerin de verildiği broşürlerin yanı sıra, Serik Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ile yapılan işbirliği çerçevesinde "Bu yol 10-17 Kasım 2015 tarihleri arasında trafiğe kapalıdır" ibareli 100 tabela kapanacak yollara açılan sokak girişlerine yerleştirildi.

Turizm yolu dışında alternatif yolu bulunmayan site ve otellere geçişler ve çıkışlar görevliler eşliğinde olacağından, Turizm Caddesi ve Atatürk Caddesi'ni kullanmak zorunda olan vatandaşlar 02423454120 numaralı irtibat telefonundan iletişime geçebilir.

Vatandaşlar ayrıca G20 tedbirleri hakkında soru ve görüşlerini iletmek ve bilgi almak için "g20@antalya.pol.tr" e-posta adresinden Antalya Emniyet Müdürlüğü ile iletişim kurabilir.