Gazipaşa Belediyespor Futbol Akademisi açıldı

Gazipaşa Belediyespor Futbol Akademisi açıldı
Gazipaşa Belediyespor Futbol Akademisi açıldı
ANTALYA (AA) - Gazipaşa Belediyespor Futbol Akademisi açıldı.Erkan Halı Saha'da çalışmalarına başlayan Gazipaşa Belediyespor Futbol Akademisi'nde 25...

ANTALYA (AA) - Gazipaşa Belediyespor Futbol Akademisi açıldı.

Erkan Halı Saha'da çalışmalarına başlayan Gazipaşa Belediyespor Futbol Akademisi'nde 25 öğrenci futbol öğreniyor. Antrenör Yaşar Yüceson yönetiminde haftanın 3 günü 09.00-11.00 saatlerinde antreman yapan öğrenciler, futbolun temel tekniklerini öğreniyor.

Yüceson, çocuklara futbolun temel tekniklerini öğrettiklerini belirtti. Bunun yanı sıra çocukların fiziksel ve zihinsel olarak gelişmesi yönünde de çalışmalar yaptıklarını anlatan Yüceson, "Mental olarak da çalışmalar yapıyoruz. Gazipaşa Belediyespor'a iyi futbolcular yetiştireceğiz" dedi.

Gazipaşa Belediyespor Kulübü As Başkanı Hüseyin Şengöz de futbol akademisinin ilçede ilk kez kurulduğunu kaydetti.

Akademi ile Gazipaşa Belediyespor'a altyapıdan futbolcu yetiştirmeyi hedeflediklerini bildiren Şengöz, şöyle konuştu:

"Gelecek vadeden çocukları Gazipaşa Belediyespor'a kazandırmak için çalışmaları sürdürüyoruz. Futbol Akademisi 12 ay boyunca sürecek. Ailelerden yetenek gördükleri çocukların göndermelerini istiyoruz. Çocukları okullarından, derslerinden alıkoymayacağız. Çocukların okuldan artan zamanda enerjilerini boşaltmak için bu işi yapıyoruz."


  ETİKETLER:

  Futbol

  ,

  Antalya

  ,

  Yetenek

  ,

  Öğrenci

  ,

  yaşar