Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
- AK Parti Antalya milletvekili adayı Sena Nur Çelik, seçim çalışmalarını Kumluca'da sürdürdü

ANTALYA (AA) - AK Parti Antalya milletvekili adayı Sena Nur Çelik, seçim çalışmaları kapsamında Kumluca'da belediyeyi ziyaret ederek, esnafla bir araya geldi.

Çelik, seçim çalışmaları kapsamında geldiği Kumluca'da, Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya'yı makamında ziyaret etti.

Seçime az bir süre kaldığını hatırlatan Çelik, bu sürede halka ulaşarak, AK Parti 'nin politikası, vaatleri ve hedeflediklerini anlattıklarını söyledi.

AK Parti'nin sağlık, eğitim , ulaşım gibi birçok alanda devrim niteliğinde hizmetler gerçekleştirdiğine dikkati çeken Çelik, şöyle konuştu:

"Bundan sonra da bu hizmetlerimiz devam edecek. 13 yıldır ülkemizde ekonomik anlamda, gelişmişlik anlamında, büyüme anlamında yükselen bir istikrar ve huzur var. Halkımız bunu çok iyi biliyor. Bundan dolayı halkımızın bu istikrarın sürmesi yönünde tercihte bulunacaklarından hiç şüphemiz yok."

Başkan  Çetinkaya da halkın kendisine hizmet edenleri çok iyi bildiğini, 7 Haziran seçiminde halkın doğru tercihi yapacaklarına inandıklarını dile getirdi.

Ziyaretin ardından Çelik, ilçe merkezinde esnafı ziyaret etti.