Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
- AK Parti Antalya milletvekili adayı İbrahim Aydın, seçim çalışmalarını Kumluca'da sürdürdü

ANTALYA (AA) - AK Parti Antalya milletvekili adayı İbrahim Aydın, seçim çalışmaları kapsamında Kumluca seçim bürosu önünde vatandaşlara hitap etti.

İbrahim Aydın, yaptığı konuşmada, seçim çalışmaları kapsamında Antalya'nın diğer ilçelerini de ziyaret ettiğini ve buralarda vatandaşlarla sohbetler yaptığını ifade etti. Aydın, sadece Kumluca değil, Antalya'nın her yerini yakından bildiğini ve bu sorunların çözümü için çalışacağını belirtti.

Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun Antalya'ya ayrı bir önem verdiğini vurgulayan Aydın, şöyle konuştu:

"Sayın Başbakanımızın Antalya'ya ne kadar önem verdiğini biliyorsunuz. Bundan dolayı seçimlerdeki son mitingini Antalya'da gerçekleştirecek. AK Parti öncesi ve sonrası Türkiye 'nin hangi konumda olduğunuz biliyorsunuz. Kısaca şunu söylüyorum, AK Parti kurulduğunda beş yaşında olan bir çocuk şimdi oy kullanma yaşına geldi. Bu bize AK Parti iktidarının ülkede sağladığı istikrarı gösteriyor. Gençlerimiz Türkiye'yi eskiden böyle güllük gülistanlık sanabilir. Bunun böyle olmadığını çocuklarınıza anlatın."

AK Parti Kumluca İlçe Başkanı Arif Yavuzer de seçim çalışmalarının bir demokrasi şöleni içinde geçtiğini, seçim çalışmalarında vatandaşların AK Parti'ye ilgi ve alakasından memnun olduklarını dile getirdi.