Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
- Antalya Bağımsız Milletvekili adayı Subaşı: "Türkiye'ye merkez sağın var olduğunu gösterip, moral olacağız. Buna mecburuz"

ANTALYA (AA) - Antalya Bağımsız Milletvekili adayı Hasan Subaşı, seçim çalışmalarını sürdürüyor. 

Subaşı, seçim çalışmaları kapsamında hemşehri derneklerinin pikniklerine, yağlı güreş etkinliklerine, cenaze törenleri ve düğünlere katıldı. Subaşı, Antalya'nın bağımsız bir siyasetçiyi Meclise göndererek partilere ders vereceğini ifade etti.

Matbaa Sanayicileri Derneğinin bir restoranda düzenlediği dayanışma gününe katılan Subaşı, dernek başkan Tayyar Tekin'den sektörün sorunları hakkında bilgi aldı. 

Kepez Kent Ormanı Meşe Kapısında, Burdurlular Derneğinin pilav şölenini ziyaret eden Subaşı, "Burdur Gölünü Kurtaralım" kampanyasına imza attı.

Seçim çalışmalarını yoğun tempoda sürdürdüklerini belirten Subaşı, "Sevenlerin samimi davetleri seçim çalışmalarımı kolaylaştırdı, o nedenle yorgunluk hissetmiyorum" dedi.

 AK  Parti 'nin merkez sağın oyları ile iktidar olduğunu dile getiren Subaşı, "Merkez sağ oylar ile iktidar olan Ak Parti 'den oylarımızın önemli bölümünü geri alacağız. Türkiye 'ye de merkez sağın var olduğunu gösterip, moral olacağız. Buna mecburuz" diye konuştu.  

Muhalefetin de görevini yerine getirmediğini savunan Subaşı, halkın ne iktidara ne de ana muhalefete güvendiğini kaydetti.