Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
- CHP Antalya Milletvekili adayı Budak: "Antalya ile ilgili birkaç düzeyli eleştirel sözüme Sayın Menderes Türel tarafından hakarete varan sözlerle Antalya ve makamına uygun olmayan bir üslupla cevap verilmesi, bizim bir kez daha eleştirilerimizde, projelerimizde haklılığımızı ortaya koymuştur"

ANTALYA (AA) - CHP  Antalya Milletvekili adayı Çetin Osman Budak, Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel'in kendisine yönelik sözlerini eleştirdi.

Antalya Genç İşadamları Derneğinin düzenlediği toplantıya katılan Budak, seçime az bir süre kaldığını söyledi.

Allah'tan bir mani çıkmazsa birkaç gün sonra milletvekili olarak Antalya'ya hizmet edeceğini ifade eden Budak, bunun için bugüne kadar yaptığı gibi bundan sonra da herkesle her kurumla diyalog içerisinde bulunmayı sürdüreceğini anlattı.

ATSO başkanlığı görevinde de diyalog ve işbirliği ilkesiyle Antalya'nın yakın tarihinde görülmemiş birlik ve beraberlik örneği gösterip çok sayıda çalışmaya imza attıklarını dile getiren Budak, bugün de aynı sorumluluğu göstereceğini ifade etti.

Budak, Büyükşehir Belediye Başkanı Türel'in kendisine yönelik sözlerine tepki göstererek, "Antalya ile ilgili birkaç düzeyli eleştirel sözüme Sayın Menderes Türel tarafından hakarete varan sözlerle Antalya ve makamına uygun olmayan bir üslupla cevap verilmesi, bizim bir kez daha eleştirilerimizde, projelerimizde haklılığımızı ortaya koymuştur" dedi.

Her fırsatta şiddet dilinin toplumu olumsuz yönde etkilediğine vurgu yaptığını ve bu dili yok etmek için mücadele edeceğini bildiren Budak, ülkede gelir adaletsizliği, yoksulluk, işsizlik sorununun yaşandığını savundu.