Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
- MHP İl Başkanı Kaya: - "Bugün başlayan ve 6 Eylül'e kadar devam edecek süreçte yoğun bir milletvekili aday adaylığı müracaatı olmasını bekliyoruz"

ANTALYA (AA) -  MHP İl Başkanı Ali Adnan Kaya, 1 Kasım'da yapılacak erken seçim için milletvekili aday adayları müracaatlarının başladığını bildirdi.

Kaya, yaptığı yazılı açıklamada, milletvekili aday adayı olacak kişilerden herhangi bir başvuru ücreti alınmayacağını belirtti. 

Milletvekili aday adayı olmak isteyenlerin genel merkeze müracaat etmeleri gerektiğini ifade eden Kaya, " Bugün başlayan ve 6 Eylül 'e kadar devam edecek süreçte yoğun bir milletvekili aday adaylığı müracaatı olmasını bekliyoruz. Müracaatlar değerlendirildikten sonra adaylarımız genel merkez yoklaması ile belirlenecek" ifadesini kullandı. 

Kaya, Türkiye 'nin içinde bulundu zor günlerde her Türk vatandaşına görev düştüğünü vurgulayarak, "Bir nefer olarak kendisini Türkiye'nin bir tuğlası gibi gören herkesin gövdesini taşın altına koyması gerekir" değerlendirmesinde bulundu.