Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
- AK Parti İl Başkanlığı, genel seçim çalışmalarına Elmalı ilçesinden başladı

ANTALYA (AA) - AK Parti Antalya il teşkilatının, erken genel seçim çalışmalarına başladığı bildirildi.

İl başkanlığından yapılan yazılı açıklamada, AK Parti Antalya Milletvekillileri Hüseyin Samani, Gökçen Özdoğan Enç ve il başkanı Rıza Sümer'in,  Türkiye 'nin ilk er meydanı olma özelliği taşıyan Elmalı Yeşilyayla Yağlı Güreşleri öncesinde yapılan Yörük Göçü'ne katıldığı belirtildi.

AK Parti heyetinin yürüyüş sonrasında, basına kapalı haftalık olağan yönetim kurulu toplantısını gerçekleştirdiği belirtilen açıklamada, heyetin daha sonra Elmalı esnafını gezerek ilk seçim çalışmalarını gerçekleştirdikleri vurgulandı.

İl Başkanı Rıza Sümer, açıklamada esnaf gezisiyle fiilen seçim çalışmalarına başladıklarını belirterek, bu seçimlerde de siyasetteki farklarını ortaya koyacaklarını bildirdi.

Geleceği ak kadrolar ile inşa edeceklerini vurgulayan Sümer, açıklamasında, "Yeni bir sefere çıkıyoruz. Bir insanda aşk varsa vakti bereketlendirecek olan Allah'tır. Sefere bu niyetle çıktık. 2 ay boyunca bu düşünceyle çalışacağız. Bütün hemşehrilerimiz 7 Haziran sonrası istikrarı engellemek isteyenlere tanık oldu ve yakından inceleme fırsatı bularak muhasebe yaptılar. Biz istikrar için çalışmaya devam edeceğiz" ifadelerini kullandı.