Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
- AK Parti Antalya Milletvekili Köse: - "Bölgemizin lokomotif sektörü turizmi 12 aya çıkarmak için birçok projeyi hayata geçireceğiz"

ANTALYA (AA) - AK Parti Antalya Milletvekili Mustafa Köse, turizmi 12 aya çıkarmak için birçok projeyi hayata geçireceklerini bildirdi.

Kaş Belediye Başkanı Halil Kocaer ve partililerle ilçe merkezinde sanayi ve pazar esnafıyla bir araya gelen Köse, Kaş'a yeni bir sanayi sitesi ve kapalı pazar kazandırmak için çalıştıklarını belirtti.

Esnafın turizmle ilgili taleplerini de dinleyen Köse, "İktidarımız döneminde Antalya'da turizm her yıl büyüyerek devam etti. Fakat kış aylarında turizmin canlı olmaması yüzünden bu sektörde çalışanlarımız ve esnafımız sorunlar yaşıyor. 1 Kasım'da yeniden AK Parti ile inşallah turizmi 12 aya yaymak için çalışmalarımıza kaldığımız yerden devam edeceğiz" dedi.

Antalya için turizmin önemli olduğunu vurgulayan Köse, turizme sadece yatak sayısı olarak bakmadıklarını, binlerce kişinin bu tesislerde istihdam edildiğini kaydetti.

Çalışanların, turizmin belli döneme hapsedilmesiyle işten çıkarılmak zorunda kaldığını dile getiren Köse, AK Parti'nin 1 Kasım'da yeniden iktidara gelmesiyle turizmi 12 aya çıkarmak için çalışacaklarını belirtti.