Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
- AK Parti Antalya milletvekili adayı Aydın: - "Yıllardır kanayan bir yara olan 2B konusunda hükümetimiz çok önemli adımlar attı"

ANTALYA (AA) - AK Parti Antalya milletvekili adayı İbrahim Aydın , 2B arazi olanların sorunlarını çözüme  kavuşturacaklarını bildirdi.

Konyaaltı ilçesinde parti teşkilatı üyeleriyle bir araya gelen Aydın, Çitdibi, Yarbaşçandır, Söğütcuması ve Üçoluk mahallelerini ziyaret ederek, 1 Kasım seçimleri için destek istedi.

Vatandaşların taleplerini de dinleyen Aydın, yaptığı açıklamada, bölge sakinlerinin 2B konusundaki sorularını çözeceklerini belirtti.

Daha önce Orman Bölge Müdürlüğü görevi de yaptığını ifade eden Aydın, şunları kaydetti:

"Konuyu çok iyi biliyorum ve sorunun çözümünün Meclis'te takipçisi olacağım. Yıllardır kanayan bir yara olan 2B konusunda ?hükümetimiz çok önemli adımlar attı. 2B arazisi olan birçok vatandaşımız tapularını aldı. Vatandaşımızın uzun yıllardır çözüm bulamadığı pek çok sorunu AK Parti 'nin kararlı yaklaşımları sonucu çözüme kavuştu. Çözüm bekleyen diğer konuların da sonuca ulaşması için AK Parti'nin 1 Kasım'da tekrar tek başına iktidar olması gerekir."