Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
ANTALYA (AA) - AK Parti Antalya milletveki adayları, Demre ilçesindeki vatandaşları ziyaret etti.AK Parti İl Başkanlığı'ndan yapılan yazılı açıklaya...

ANTALYA (AA) - AK Parti Antalya milletveki adayları, Demre ilçesindeki vatandaşları ziyaret etti.

AK Parti İl Başkanlığı'ndan yapılan yazılı açıklaya göre, AK Parti Antalya Milletvekili Mustafa Köse ve diğer milletvekili adayı Ercan Mekteplioğlu ile Demre ilçesindeki Köşkerler, Beymelek ve Yavu Mahalleleri'nde bulunan vatandaşlarla bir araya geldi.

Köse, ziyarette yaptığı konuşmada, AK Parti'nin yeniden iktidarıyla, Demre'nin Batı Akdeniz'de önemli bir kavşak haline geleceğini, gerçekleştirilecek projelerle ilçenin çehresinin değişeceğini kaydetti.

Demre'nin daha fazla yatırımı hak ettiğini belirten Köse, ilçeye daha büyük projeler yapılması için 1 Kasım seçimlerinde destek istediklerini belirtti.

 Köse, AK Parti iktidarıyla Demre'de üç büyük projeyi hayata geçireceklerini vurgulayarak, "Batı Antalya havaalanı, Finike-Demre arasını tünellerle bağlayacağımız yeni karayolu ve dev yolcu gemilerini barındıracak kruvaziyer liman projelerini hayata geçireceğiz" dedi.

Köse, Demre'nin tarım ve turizm potansiyelinin çok yüksek olduğunu ifade ederek, "Tarımda olduğu kadar, eğitim ve turizmde Demre'nin standartlarını en yüksek seviyeye getirerek vatandaşlarımızı memnun edeceğiz. Uygulayacağımız projeler, sadece Demre'ye değil çevre ilçelere de iş ve aş olarak geri dönecek. Batı ilçelerinin çehresi değişecek" diye konuştu. 

Ziyaretlerin ardından Demre ilçe teşkilatıyla bir araya gelen Köse, sandıklara sahip çıkmanın önemli olduğunu ve sandıklarda görevli partililere seçimlerde çok önemli bir görev düştüğünü kaydetti.