Genel seçimlere doğru

Genel seçimlere doğru
Genel seçimlere doğru
- AK Parti Antalya milletvekili adayları Aydın ile Mekteplioğlu, Manavgat'ta tanıtıldı

ANTALYA (AA) - AK Parti Manavgat İlçe Başkanlığı'nca, milletvekili adayları İbrahim Aydın ile Ercan Mekteplioğlu için tanıtım toplantısı düzenlendi. 

AK Parti Manavgat İlçe Başkanı Hasan Öz, ilçelerinin milletvekiline ihtiyacı olduğunu belirtti. 

Partisinin Antalya milletvekili aday listesine Manavgat'tan 2 ismin girdiğini ifade eden Öz, "Biri 6'ncı sıradan İbrahim Aydın, diğeri 11'inci sırada Ercan Mekteplioğlu. Bu noktada çok mutluyuz. Kendilerine başarılar diliyorum" dedi.

Milletvekili adayı Mekteplioğlu ise partisinin iktidarda ezberleri bozduğunu, zincirleri kırdığını ve vesayeti ortadan kaldırdığını söyledi. Bütün bunların Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında başladığını ve Başbakan Ahmet Davutoğlu ile devam ettiğini kaydeden Mekteplioğlu, "AK Parti, bir hizmet partisidir. Muhalefet partileri bizim 12 yılda yaptıklarımızın hayalini bile kuramıyorlar" dedi. 

Aydın da Manavgat'ta tarihi bir gün yaşandığını dile getirerek, şöyle konuştu: 

"Biz 12 yıldan beri Manavgat'ı iktidarla buluşturalım diyoruz. İktidarla buluşmayı da bir belediye başkanıyla bir milletvekiliyle taçlandırmak istiyorduk. Bunun için çok çalıştık, birçok arkadaşımızın emeği geçti."

Partinin ilçe yöneticileri, milletvekili aday adayları ve partililer de toplantıda hazır bulundu.