Genel seçimlere doğru

Genel seçimlere doğru
Genel seçimlere doğru
- MHP İl Başkanı Kaya: - "Bir karşılık beklemeden Türkiye ve Türk milleti için fedakarlık yapma iradesinde olanlar, bezginliğe ve anlamsız tartışmalara düşmemelidir"

ANTALYA (AA) -  MHP İl Başkanı Ali Adnan Kaya, "Bir karşılık beklemeden Türkiye ve Türk milleti için fedakarlık yapma iradesinde olanlar, bezginliğe ve anlamsız tartışmalara düşmemelidir" dedi.

MHP İl Başkanlığı tarafından seçim strateji ve çalışma programının görüşülmesi amacıyla düzenlenen toplantı, Kundu'daki bir otelde yapıldı. Toplantıya, MHP Antalya milletvekili adayları, aday adayları, ilçe başkanları, eski il başkanları, Ülkü Ocakları başkanları, belediye başkanları ve belediye meclis üyeleri katıldı.

MHP İl Başkanı Ali Adnan Kaya, yaptığı konuşmada, tek amaçlarının 7 Haziran seçimlerinde MHP'yi iktidara taşımak olduğunu söyledi. Aday listelerine girmiş veya girmemiş tüm ekiple Antalya'yı karış karış tarayacaklarını belirten Kaya, "Durmadan, yorulmadan, uyumadan çalışarak hedefimize ulaşacağız" dedi.

MHP Lideri Devlet Bahçeli 'nin aday listeleri hakkındaki değerlendirmesini de katılımcılara okuyan Kaya, şöyle konuştu:

"Bir karşılık beklemeden Türkiye ve Türk milleti için fedakarlık yapma iradesinde olanlar, bezginliğe ve anlamsız tartışmalara düşmemelidir. O halde vakit taşın altına elimize koyma, oyunu bozma, karanlık devire son verme vaktidir. Ben inanıyorum ki yerel seçimlerde partimize oy veren 350 bin vatandaşımızın her birinin getireceği bir oy ile MHP Antalya'da açık ara birinci parti olacaktır. Bu salondaki katılımcıların gözlerinden ve alkışlarından da anlıyorum ki bizim ekibimiz ve kadromuz bunu başaracak güçtedir. Bunun için 'Bizimle yürü Türkiye, bizimle yürü Antalya' diyoruz."