Genel seçimlere doğru

Genel seçimlere doğru
Genel seçimlere doğru
- AK Parti milletvekili adayları seçim çalışmalarına, Aksu, Gazipaşa, Kumluca ilçelerinde devam etti

ANTALYA (AA) -  AK Parti milletvekili adayları Hüseyin Samani, Atay Uslu ve İbrahim Aydın, seçim çalışmalarını sürdürdü.

AK Parti Milletvekili ve milletvekili adayı Hüseyin Samani, Aksu Sanayi Sitesi'nde esnafı ziyaret edip, vatandaşlarla sohbet etti. Daha sonra Fettahlı ve Çamköy mahallelerinde vatandaşlarla bir araya gelen Samani, vatandaşların sorunlarını dinledi.

AK Parti'nin "milletin sesi" olduğunu belirten Samani, şöyle konuştu:

"Biz kendimizi düşünmüyoruz. Cumhurbaşkanımız ve Başbakanımız da kendisini düşünüyor olsaydı, bütün musluklar ellerinde. Seçimden önce sonuna kadar açarlardı muslukları. AK Parti olarak biz de emekliye, işçiye, memura, çiftçiye vaat üstüne vaat verirdik. Ama öyle yapmıyoruz. Musluklar açılamıyorsa bunun bir nedeni var. Çünkü biz sadece gelecek seçimleri düşünmüyoruz. Gelecek nesilleri, torunlarımızın torunlarını düşünüyoruz. Öyle olmak zorundayız ülke olarak. Bu nedenle 7 Haziran'daki seçim en kritik noktadır. Bu bir AK Parti seçimi değildir. Bu Türkiye 'nin durdurulması veya  yoluna devam etme seçimidir."

- Milletvekili adayı Uslu

AK Parti Antalya milletvekili adayı Atay Uslu, Kumluca ilçesinde, İncircik Mahalle Muhtarlığı tarafından düzenlenen Hıdırellez etkinliğine katıldı.

Hıdırellez'i "Torosların Nevruzu" diye nitelendiren Uslu, "Bugün doğa açısından bir diriliştir. Bizim kültürümüzde Hıdırellez'in özel bir anlamı vardır. Hıdırellez, yeni bir sürece başlayıştır" dedi.

Türkiye'de 7 Haziran'da ikinci devrenin başlayacağını belirten Uysal, şöyle konuştu:

"Yeni Türkiye'de Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan 'ın önderliğinde, yeni anayasa yapılacaktır, başkanlık sistemine geçilecektir ve istikrarımız sürecektir. Başbakanımız Ahmet Davutoğlu'nun stratejik derinliğe sahip politikalarıyla projeler uygulanacak, kalkınmamız ve refahımız artacaktır. Antalya Lütfi Elvan ile Menderes Türel ile hayallerini gerçekleştirecektir."

- Milletvekili adayı İbrahim Aydın

Seçim çalışmalarını tüm hızıyla sürdüren AK Parti Antalya milletvekili adayı İbrahim Aydın da seçim çalışmalarını Gazipaşa'da sürdürdü.

İlçe Başkanı Bahattin Akşit ve Belediye Başkanı Adil Çelik ile sanayi esnafını ziyaret eden Aydın, AK Parti kadrolarıyla Gazipaşa'nın cazibe merkezi haline geleceğini söyledi.

Zeytinada Mahallesi'nde köylülerle bir araya gelen Aydın, "Köyümüzün iki önemli sorunu var. Bunlardan ilki su sorunu diğeri ise kadastro mülkiyet sorunu. Bunlar aşılmayacak sıkıntılar değil. Muz yetiştiriciliğinde ayrı bir yeri olan Zeytinada köyümüzün bu sıkıntılarını çözeceğiz" dedi.