Genel seçimlere doğru

Genel seçimlere doğru
Genel seçimlere doğru
-AK Parti Antalya Milletvekili Samani: -"Korkuteli'ne, eski hastanenin 4-5 katı büyüklüğünde 15 milyon liraya hastane yaptık"

ANTALYA (AA) - AK Parti Antalya Milletvekili ve milletvekili adayı Hüseyin Samani, Korkuteli ilçesinin Taşkesik Mahallesi'nde vatandaşlarla bir araya geldi.

Samani, Büyükşehir Yasası çıkmadan önce pek çok eleştirinin yapıldığını, mahallelere hizmet götürülemeyeceğinin söylendiğini belirterek, "Siz götüremeyebilirsiniz ama biz, bunu yapabiliriz dedik ve buralarda büyükşehir ofislerini açtık. Koordinatörler atadık ve her alanda hizmetler getirdik" dedi.

Türk lirasından 10 yıl önce 6 sıfır atıldığını da hatırlatan Samani, "1 milyon liraya tuvalete gidiliyordu. Dünya bize gülüyordu. Dediler ki, 'Yapamazsınız, yaparsanız ekonomi batar.' Biz ise 'Bunu bal gibi yaparız' dedik. Nitekim 6 sıfırı attık ve daha da güçlendik" diye konuştu. 

Samani, Korkuteli ilçesine yeni bir hastane inşa edildiğini vurgulayarak, "Eski hastanenin 4-5 katı büyüklüğünde 15 milyon liraya hastane yaptık" ifadesini kullandı.