Genel seçimlere doğru

Genel seçimlere doğru
Genel seçimlere doğru
- MHP Antalya milletvekili adayları Tarkan Akıllı ve Adem Uslu, Manavgat ilçesinde sivil toplum kuruluşlarını ziyaret etti

ANTALYA (AA) - MHP  Antalya milletvekili adayları Tarkan Akıllı ve Adem Uslu, seçim çalışmalarını Manavgat'ta sürdürdü.

MHP milletvekili adayları Tarkan Akıllı ve Adem Uslu, Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası (MATSO), Manavgat Sanayici ve İşadamları Derneği (MASİAD) ve Manavgat Süt Üreticileri Birliğini (MASÜB) ziyaret etti.

Tarkan Akıllı, ziyaretlerde yaptığı konuşmada, ekonomide, tüketim modelinden üretim modeline geçilmesi gerektiğini söyledi. İktidarın tüketim modelli ekonomiyi teşvik ettiğini öne süren Akıllı, bu yüzden Türkiye 'nin cari açığının her geçen gün daha da arttığını iddia etti.

Ekonominin iyi olması için sokaklar ve insanların huzurlu olması gerektiğini ifade eden Akıllı,  şöyle konuştu:

"Eğer insanlar huzurlu ve geleceklerinden emin değilse ekonominin sürdürülebilirliğinden bahsedilmesi mümkün değildir. İktidar insanları borçlandırarak, tüketime teşvik ederek iktidarını sürdürmeye çalışıyor. Bu Türkiye'nin geleceğine adeta dinamit koymaktır."

Tarkan Akıllı, KOBİ'leri içine düştükleri borç ve yüksek faiz tuzağından kurtarmak amacıyla finansal borçların yeniden yapılandırılmasına yönelik "Borç Sarmalından Çıkış Projesi" uygulayacaklarını anlattı.