Genel seçimlere doğru

Genel seçimlere doğru
Genel seçimlere doğru
- Antalya bağımsız milletvekili adayı Subaşı: - "Engelli vatandaşlarımızın sorunlarıyla ilgilenmek, senede bir gün onları hatırlamak değildir"

ANTALYA (AA) - Antalya bağımsız milletvekili adayı Hasan Subaşı, "Engelli vatandaşlarımızın sorunlarıyla ilgilenmek, senede bir gün onları hatırlamak değildir" dedi.

Subaşı, Dünya Engelliler Haftası dolayısıyla Türkiye Sakatlar Derneği Antalya Şubesi'ni ziyaret etti.  Şube başkanı Mehmet Karavural ve Aktif Engelliler Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Nurdan Özsoy ile görüşen Subaşı, engelli yurttaşların hayatını kolaylaştırmanın, başta ülkeyi yönetenler olmak üzere herkesin görevi olduğunu söyledi.

Engelli vatandaşlara yaşanabilir bir ülke sunmanın aynı zamanda insani bir sorumluluk olduğunun altını çizen Subaşı, "Engelli vatandaşlarımızın sorunlarıyla ilgilenmek, senede bir gün onları hatırlamak değildir. Dün olduğu gibi bugün ve yarın da bu bilinçle hareket edeceğim" dedi.

Hasan Subaşı, Kepez ilçesi Yükseliş, Ulus, Fevzi Çakmak, Yeni Emek mahallelerinde de kahvehaneleri ziyaret etti. Vatandaşlarla sohbet eden ve oyun oynayan Subaşı, Trakyalı Romanlar Derneği'nde de Roman vatandaşlarla bir araya geldi.