Genel seçimlere doğru

Genel seçimlere doğru
Genel seçimlere doğru
- AK Parti Ağrı Milletvekili Çelebi: "Bizim davamız uhuvvet davasıdır. Hepimiz kardeşiz, hepimiz ülkesini, milletini seven bir toplumun neferleriyiz"

ANTALYA (AA) - Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebi, seçim çalışmalarını Antalya'da sürdürüyor.

Çalışmalarını Ağrılılar Derneği yönetim kurulu ile AK  Parti Antalya İl Başkan Yardımcısı ve Kepez Koordinatörü Celal Kaya, Kepez İlçe Başkan Yardımcısı Levent Kerem, milletvekili aday adayları Lokman İnan ve Mahmut Sabuncuoğlu ile yürüten Çelebi, hemşehrilerini ziyaret ederek destek istiyor.

Ağrılı adamı Ekrem Özen beraberindekilerle bir araya gelen Çelebi, ikinci ziyaretini iş adamı Emin Altay'a gerçekleştirdi.

Batmanlı hemşehrilerine taziye ziyareti yapan Çelebi, Ağrılılar Derneğini de ziyaret etti. 

Bütün hemşehrilerinin kenetlenip AK Parti'nin gösterdiği "yeni Türkiye " hedefine doğru saf tutması gerektiğini ifade eden Çelebi, "Bizim davamız uhuvvet davasıdır. Hepimiz kardeşiz, hepimiz ülkesini, milletini seven bir toplumun neferleriyiz" dedi.

Davalarına ve liderlerine sahip çıkmanın asli vazifeleri olduğunu dile getiren Çelebi, bunun için kadirşinas ve kalender bir toplum olduklarını seçimde göstermeleri gerektiğini kaydetti.

Birlik Vakfı Antalya Şube Başkanı Bekir Asri ve yönetim kurulu üyeleri, burada Çelebi'yi ziyaret etti.

Asri, bir Ağrı Milletvekilinin Antalya'ya gelerek kendi seçim bölgesiymiş gibi çalışma yapmanın kendilerini hem şaşırttığını hem de duygulandırdığını anlattı.

Günlerdir Antalya'daki Doğu ve Güneydoğulu hemşehrilerini evlerinde ve iş yerlerinde ziyaret etmesi, çalışmalar yapmasının takdire şayan olduğunu vurgulayan Asri, "Verdiği birlik ve beraberlik mesajları kardeşliğimiz için ihtiyaç duyulan söylemlerdir. Kendilerine Antalyalı olarak saygılarımı ve şükranlarımı sunuyorum" diye konuştu.

Çelebi, Kepez Mısır Çarşısı'na da giden Çelebi, esnaftan destek istedi. Mısır Çarşısı esnafının sorunlarını dinleyen Çelebi, daha sonra Antalya Kasaplar Odası Başkanı Osman Yardımcı'yı iş yerinde ziyaret etti.

Kasap esnafının sorunlarını dinleyen Çelebi, Varsak bölgesindeki hemşehrilerinden de destek istedi. Çelebi, hasta ziyaretlerinde de bulundu.