Genel seçimlere doğru

Genel seçimlere doğru
Genel seçimlere doğru
- AK Parti Antalya Milletvekili adayı Uslu, seçim çalışmalarını Finike'de sürdürdü

ANTALYA (AA) - AK Parti Antalya Milletvekili adayı Atay Uslu, Finike'de seçim çalışmasında bulundu. 

Yuvalı Mahallesi'ni ziyaret eden Uslu, davul zurnayla karşılandı. Uslu, ihale işlemleri tamamlanan 24 derslikli Yuvalı Mahallesi Şehit İsmail Çalkan İlköğretim Okulu inşaatına bu hafta başlanacağını bildirdi.

Mahallelinin mezarlık ve yolla ilgili talepleri üzerine Büyükşehir Belediyesi yetkilileriyle görüşerek bilgi alan Uslu, belediyenin bu sorunlarla ilgili çalışma yaptığını kaydetti.

Uslu, şöyle konuştu:

"Artık, Antalya'nın her noktasına hizmet götüren Menderes Türel yönetiminde bir büyük belediyemiz var. Oysa bundan önceki Antalya Belediye Başkanı şehirde projeler gerçekleştirmek bir tarafa, rutin hizmetleri bile yapmayarak şehri 10 yıl geriye götürdü. Kaynaklarımızı bira festivali için harcadı. Şimdi her yeri şantiyeye çeviren bir belediye başkanımız var.  İstanbul 'da Boğaz'ın altına da üstüne de yollar yapan Ulaştırma Bakanımız Lütfi Elvan, Antalya milletvekili adayımız. Antalya ve ilçelerinin tıkanan yollarını açacağız. İstikrarın, büyümenin, hizmetin, icraatın devamı için hep birlikte çalışacağız. Bugün hayalleri gerçekleştiren AK Parti hükümetleri ve kadroları var."  

 Ziyaretlere AK Parti Finike İlçe Başkanı Ömer Esen, Kadın Kolları Başkanı Berin Pehlivan ve Gençlik Kolları Başkanı Ayşegül Karacan ile partililer de katıldı.