Genel seçimlere doğru

Genel seçimlere doğru
Genel seçimlere doğru
- AK Parti Antalya milletvekili adayları Hüseyin Samani ve İbrahim Türkiş, seçim çalışmalarını Kumluca ilçesinde sürdürdü

ANTALYA (AA) - AK Parti Antalya milletvekili adayları Hüseyin Samani ve İbrahim Türkiş, Kumluca'da halk pazarı esnafını ziyaret etti.

AK Parti Antalya Milletvekili ve milletvekili adayı Hüseyin Samani ve İbrahim Türkiş, Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya, AK Parti İlçe Başkanı Arif Yavuzer, teşkilat yönetimi ve partililerle bir araya geldi. Samani ve Türkiş, ilçedeki halk pazarı esnafını da ziyaret etti.

Ziyarette esnafla sohbet eden Samani ve Türkiş, 7 Haziran seçimlerinde vatandaşlardan AK Parti'ye destek istedi. AK Parti döneminde birçok hizmetin yapıldığını ve yapılmaya devam ettiğini ifade eden Samani, hizmetlerin devamı için AK Parti'nin iktidara devam etmesi gerektiğini savundu.

Halkın gerçekleri gördüğünü ve kendisine hizmet eden ile etmeyeni iyi bildiğini belirten İbrahim Türkiş de muhalefet partilerinin vaatlerinin gerçeği yansıtmadığını iddia etti.