Genel seçimlere doğru

Genel seçimlere doğru
Genel seçimlere doğru
- MHP Antalya milletvekili adayı Cafer Uyar, seçim çalışmalarını Alanya'da sürdürdü

ANTALYA (AA) - MHP Antalya milletvekili adayı Cafer Uyar, seçim çalışmaları kapsamında Alanya'nın Cikcilli ve Kütürüp mahallelerinde vatandaş ve esnaf ziyaretlerinde bulundu.

Ziyaretlerinde konuşan Uyar, Alanya'yı bilen, esnafın, vatandaşın derdini anlayan vekile ihtiyaç duyulduğunu belirterek, "Kendim için değil, sizin için destek istiyorum. MHP iktidarı ile ülkenin geleceği güvenceye alınacak. Bütün vatandaşlarımızın refahını, huzurunu artırarak vaatlerimizi gerçekleştireceğiz" dedi.

Doğup büyüdüğü Alanya'nın ve tüm Toroslar'ın derdini, ıstırabını, sorunlarını bildiğini ve bunların çözümü için elinden gelen her şeyi yapmaya hazır olduğunu ifade eden Uyar, geçmişte yapmış olduğu çalışmalardan örnekler verdi.

Alanya'da binlerce hikayesi bulunduğunu kaydeden Uyar, şöyle konuştu:

"Ben sizin Ankara 'ya uzayan kolunuz olmak istiyorum. MHP'ye desteğinizi istiyorum. 7 Haziran'da vereceğiniz bu destek ile inşallah Cafer Uyar sizin Ankara'daki sesiniz soluğunuz olacak. Aradığınızda, sıkıntınızda yanınızda olacak. Bazen diyorlar, 'Alanya'nın adayı kim?'. Alanya'nın adayı Alanya'nın her yerleşim yerini bilen biri olur. Getirmişler İstanbul 'dan bir çocuk , 'Alanya'nın adayı bu' diyorlar. Cafer Uyar Ankara'dan koptu mu Alanya'ya gelir. Gözyaşında da olacak, düğün havasında da olacak."