Genel seçimlere doğru

Genel seçimlere doğru
Genel seçimlere doğru
- Milli İttifak Antalya milletvekili adayları İlhami Demiral ve Yılmaz Derin, Manavgat'ta seçim çalışmalarını sürdürdü

ANTALYA (AA) - Manavgat ilçesinde Milli İttifak Antalya milletvekili adayları İlhami Demiral ve Yılmaz Derin, seçim çalışması yaptı.

Antalya Caddesi'nde esnafı ziyaret eden milletvekili adayları, yarın yapılacak genel seçim için destek istedi. Saadet Partisi Manavgat İlçe Başkanı İbrahim Maslak ve Büyük Birlik Partisi Manavgat İlçe Başkanı Mehmet Çayır'ın da yer aldığı ziyaretlerde adaylar, esnafa ve yoldan geçen vatandaşlara karanfil dağıttı. 

Gazetecilere açıklama yapan milletvekili adayı İlhami Demiral, projelerini ortaya koyduklarını belirterek, "Saadet Partisi olarak bu seçimde güçlenerek çıkacağız,. Baraj problemimizin olmadığını düşünüyoruz. Yapılan anketler bunu kesin olarak ortaya koyuyor" dedi.

Saadet Partisi'nin bu seçimlerde Büyük Birlik Partisi ile güçbirliği oluşturduğunu hatırlatan Demiral, şöyle konuştu:

"Geçmişi tertemiz iki siyasi parti güçlerini birleştirdi. Milli İttifak'ımızın bu ülkeyi yönetmek gibi bir ideali var. Milli İttifak'ımızın milli iktidarı kurma gibi bir iddiası var. Onun için AK Parti 'ye, CHP 'ye ve MHP 'ye oy veren bütün kardeşlerimi yarın yapılacak genel seçimlerde Milli İttifak'ın çatısı altında Saadet Partisi'ne destek veremeye davet ediyorum."