Genel seçimlere doğru

Genel seçimlere doğru
Genel seçimlere doğru
- AK Parti Antalya milletvekili adayı Çelik: - "Ülkemizin koalisyonların yol açtığı siyasi belirsizliklerden ve kaostan uzak durması şart"

ANTALYA (AA) - AK Parti Antalya Milletvekili ve milletvekili adayı Sena Nur Çelik, halkın yaşam kalitesinin artması için koalisyonların yol açtığı siyasi belirsizlik ve kaostan uzak durulması gerektiğini bildirdi.  

Seçim çalışmalarını Alanya'da sürdüren Çelik, Şıhlar, Yaylakonak, Tırılar, Sapadere, Fakırcalı, Beldibi, Kocaoğlanlı, Çamlıca ve Beyreli mahallelerinde seçmenle bir araya geldi.

Alanya'nın, partisinin iktidarı döneminde ilçe tarihinin en büyük yatırımlarını aldığını belirten Çelik, yapımı planlanan projelere değindi.

Çelik, "yörük kızı" olarak kendisi görev aldığı sürece Alanya'ya yatırımların artarak devam edeceğine işaret etti. 

 Sulama sorununa yönelik yatırımların tamamlanmasıyla Alanya'nın, ülkenin en büyük tarımsal üretim merkezlerinden biri olacağının altını çizen Çelik, şunları kaydetti:  

"Alanya ekonomisi, tarım kadar turizme de bağlı. İlçemizde turizmin çeşitlenerek 12 aya yayılması için projelerimize hız kesmeden devam edeceğiz. İlçemizdeki tabiat parklarını artırıyoruz. Golf sahalarının en kısa sürede açılması ve Akdağ Kayak Merkezi'ni kış turizmine kazandırmak için çalışıyoruz. Antalya ve Alanya'mıza AK Parti'nin 13 yıllık iktidarı döneminde, istikrar ve güven ortamı sayesinde yapılabilen yatırımların, projelerin devamı, halkımızın yaşam kalitesinin artması, daha iyi hizmetler alabilmesi için ülkemizin koalisyonların yol açtığı siyasi belirsizliklerden ve kaostan uzak durması, şart. İnşallah, halkımızın desteğiyle 1 Kasım'da tek başına iş başına gelerek, sizlere hizmet etmeye devam edeceğiz."

Çelik, terörle mücadelede cumhuriyet tarihinin en etkili operasyonlarını yürüttüklerini sözlerine ekledi.