"Genişletilmiş Yerel Yönetimler Toplantısı"

"Genişletilmiş Yerel Yönetimler Toplantısı"
"Genişletilmiş Yerel Yönetimler Toplantısı"
- AK Parti Antalya İl Başkanı Sümer: - "2015 seçimlerinde daha önceki seçimlerde çalışarak yükseklere koyduğumuz çıtayı daha da yukarıya çıkarmanın mücadelesini vereceğiz"

ANTALYA (AA) - AK Parti İl Başkanı Rıza Sümer, 2015 seçimlerinde daha önceki seçimlerde çalışarak yükseklere koydukları çıtayı daha da yukarıya çıkarmanın mücadelesini vereceklerini bildirdi.

AK Parti İl Başkanlığından yapılan yazılı açıklamaya göre, "Genişletilmiş Yerel Yönetimler Toplantısı"na bazı milletvekilleri, belediye başkanları, meclis ve il yürütme kurulu üyeleri katıldı.

Toplantıda, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü ve Aksu Belediye Başkanı Halil  Şahin, çalışmalar hakkında bilgi verdi.

İl Başkanı Rıza Sümer, 7 Haziran seçimlerinin önemine değinerek, daha önceki seçimlerde çalışarak yükseklere koydukları çıtayı daha da yukarıya çıkarmanın mücadelesini vereceklerini belirtti.

Sümer, şunları bildirdi:

"7 Haziran seçimlerini düşündüğümüzde, iktidara geldiğinden beri devam eden AK Parti'yi tasfiye planlarının yeniden uygulanmaya çalışılacağını görebiliriz. Bu planları engellemek için ilk yapmamız gereken, bu seçimde net başarı elde etmek. Bu seçim sonucuna göre hayata geçireceğimiz hayallerimiz var, hedeflerimiz var. Yeni Anayasa, yeni Türkiye hayalimiz var."